Rustikální nábytek – venkovská klasika na vzestupu

Každý inteligentní člověk touží bydlet v komfortním a útulném domě nebo bytě. V teple svého domova toužíme po klidu a hřejivé atmosféře, abychom zde mohli spokojeně žít se svou rodinou. Vědci díky různým průzkumům zjistili, že kvalitní a pohodlné bydlení ovlivňuje nejen naše zdraví, ale má vliv i na délku života. Nábytek je základ a tvoří tu největší součást bydlení. Umíte si přestavit prázdné pokoje a holé zdi? Bez stylového nábytku by v každém domě vládl chlad a prázdnota. Nábytek vdechuje duši, a vnáší život do našich příbytků. V dobách nedávno minulých nebylo možné si vybrat nábytek podle svých představ a odlišit se od ostatních. Byty se podobaly jako vejce vejci, dusily nás mohutné bytové stěny. Dnes je to jiné. Na trhu naleznete široké spektrum nábytku, které dokáže uspokojit všechny vaše touhy a nároky.  

Obývací sestava Lord

Rustikální nábytek – luxusní bydlení

V první řadě řešíme, z jakého materiálu by měl být nábytek zhotoven. Na výběr je velké množství materiálů od těch přírodních po ty umělé. Zařízení samotného interiéru vyžaduje nejen čas, ale i dobrý vkus a nápad. Jednou z možností je i zařízení interiéru v rustikálním stylu. Rustikální nábytek v mnoha eshopech naleznete v sekci luxusní nábytek.  Kromě dokonalého a detailního provedení se pyšní i vysokou kvalitou masivního dřeva, díky čemuž je velmi pevný s dlouhou dobou trvanlivostí.    Čím je rustikální nábytek odolnější, tím více získává vzhled starožitného nábytku.  A to je taký důvod, proč se rustikální nábytek zařazuje do vyšší úrovně luxusního masivního nábytku.

 

Starožitný nábytek zaručeně zaujme vaše hosty

Obzvlášť pokud si pořídíte luxusní kousky, které obdivujeme na hradech a zámcích. Pokud i vy toužíte vlastnit starožitný nábytek, v tom případě neváhejte a objednejte si rustikální nábytek. Tento nestárnoucí bytový prvek si udržuje přední místa v interiérovém designu. Detailně propracované linie a kvalitní povrchová úprava vnese do každého interiéru starožitný nádech. Toužíte po změně a milujete starožitnosti? Je čas na změnu! Jen rustikální nábytek dodá vašemu domovu jiskru a luxus.

 

Venkovský styl boduje i ve městech

Mnozí lidé se domnívají, že rustikální nábytek je vhodný pouze do chalup. Opak je pravdou. V současné době je velmi moderní vnášet venkovský styl právě do městských bytů. Vesnický nábytek už dávno nenajdete jen na vesnicích, ale ve městech. Rustikální nábytek vás zaručeně svým provedením a vysoce kvalitním masivním dřevem nadchne. Pevnost a dlouhověkost zaručena. Například taková ložnice v rustikálním stylu působí romanticky, rustikálně zařízený obývák zas elegantně. Nebojte se proto ani vy zařídit svůj interiér ve venkovském stylu a uniknout tak z ruchu velkoměsta do oázy klidu, aspoň ve svém bytě.  Venkovský styl dokonale změní váš domov, vnese do něj pohodu a současně i luxus.

Ložnice Gladys

Jen rustikální nábytek dodá místnosti nádech přírody

Dřevěný nábytek přestože působí jednoduše, má nadčasový design, ani po letech neztrácí svou noblesu a tón luxusu. Za klasickým moderním dřevěným nábytkem určitě nezaostává rustikální nábytek. Jen ten dodá vašemu obydlí nádech luxusu. Doba jde stále kupředu a také nábytek se mění. Vítězí minimalismus, který se k nám dostal ze zahraničí.  Jednoduchost a variabilita je trend dnešní doby, a proto rustikální nábytek opět dostal svou šanci. Tento styl si oblíbili všechny věkové kategorie. Ohromně žádaný je rustikální nábytek v bílé barvě – působí velmi jemně. Venkovský nábytek splňuje všechny požadavky na kvalitu a účel, je možné si ho zakoupit již hotový. Ale některé nábytkové studia se zaměřují i na výrobu rustikálního nábytku na objednávku, takříkajíc nábytek na míru.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *